Консультації проводяться під час війскового стану.

50%

знижка на онлайн консультації.

Онлайн-консультація та альтернативна думка у питаннях онкології

Статистика говорить, що онкологічні захворювання становлять майже сорок відсотків діагностичних помилок. Саме тому отримання другої, часто альтернативної, думки є найважливішою рекомендацією, яка допоможе зберегти нерви, уникнути зайвих витрат на непотрібне лікування і — найголовніше — здолати хворобу, яка дійсно існує.

Через підступність захворювання та недосконалість методів діагностики ймовірність лікарської помилки існує як в ході проведення діагностики, так і при призначенні схеми лікування.

Можливості онлайн-консультації

Ви можете дізнатися «другу думку онколога» не лише особисто, але й онлайн. Другий спосіб має чимало переваг, оскільки дозволяє проконсультуватися у провідних фахівців з діагностики та лікування й перебувати при цьому у будь-якій точці світу. Висока точність та якість онлайн-діагностики досягаються завдяки уважному вивченню наданих медичних документів, результатів аналізів та бесіди з пацієнтом.

Після цього лікар запропонує власний варіант лікування та проаналізує його відмінності із призначеним раніше.

Онлайн-консультація з лікарем-онкологом рекомендована у наступних випадках:

  • перевірка та уточнення попереднього діагнозу;
  • оцінка доцільності та безпеки призначеного лікування;
  • обговорення самопочуття та симптомів у разі неможливості отримання особистої консультації;
  • отримання інформації про альтернативні види хірургічного втручання або терапії;
  • роз'яснення результатів проведених аналізів та обстежень.

Переваги онлайн-консультації для пацієнта

Своєчасна консультація у режимі онлайн є гарною альтернативою закордонній поїздці на обстеження. Ви отримаєте альтернативну думку спеціаліста, не виходячи з дому. Простота та доступність – основні переваги даної послуги.

Щоб консультація була максимально успішною, рекомендую заздалегідь підготувати результати медичних обстежень. В результаті проведеної консультації ви отримаєте:

  • впевненість у поставленому діагнозі та призначеному лікуванні;
  • рекомендації щодо лікування конкретного онкологічного захворювання.

Пошук «другої думки онколога» — це практика, яка отримала заслужене визнання у багатьох країнах світу. Такий підхід не означає недовіру до лікаря, але дозволяє більше дізнатися про свій діагноз і альтернативні методи лікування в ситуації, коли йдеться без перебільшення про питання життя і смерті.

На консультації лікар не лише підтвердить або спростує діагноз, але й дасть всі необхідні рекомендації щодо подальшого способу життя, режиму харчування, фізичної активності тощо.

Подзвоніть нам:

+380 68 985 75 68

Або напишіть нам

  

Мы завжди на зв’язку!