Консультації проводяться під час війскового стану.

50%

знижка на онлайн консультації.

Навіщо відвідувати мамолога?

Навіщо відвідувати мамолога?

Питання, відповідь на яке цікавить більшу частину жіночого населення нашої планети. Навіщо ходити до мамолога, адже в мене не болять груди?!

Отже, давайте обговоримо

В усьому світі існує скринінг.

Скринінг (в охороні здоров'я) – система первинного обстеження груп клінічно безсимптомних осіб з метою виявлення випадків захворювання. Простими словами:  щорічний профілактичний огляд.

Нажаль, в Україні число захворівших на рак грудної залози збільшується щодня. За даними Національного канцер-реєстру України за 2019 рік саме рак молочної залози займає перше місце серед онкозахворювань у жінок.

У світі ситуація не краща, хвороба займає 2-е місце по захворюваності та 5-е по смертності.

Важливо зрозуміти, що чим раніше лікар виявить цей недуг, тим більше шансів його перемогти. Так як в арсеналі у спеціалістів на сьогоднішній день є різні комбінації лікування, які підбираються індивідуально. На ранніх стадіях рак грудної залози успішно лікується, адже є можливість надати вибір органозберігаючим методикам хірургічного лікування, а саме : секторальній резекції, лампектомії чи квадрантектомії м\з. За необхідністю (визначається індивідуально), хірургічне лікування поєднується з опроміненням, хіміотерапією, гормонотерапією чи таргетною терапією.

Тому у всьому цивілізованому світі так багато уваги приділяють саме щорічному скринінгу у мамолога

Не можу не зазначити, що досить важливим моментом у сьогоднішньому надшвидкому ритмі життя є загальне самопочуття. Протягом життя практично кожна жінка відчувала дискомфорт чи біль в області молочних залоз, що ставали приводом для появи різних страхів.

Молочні залози вкрай залежні від циклічних фізіологічних процесів, що відбуваються в нашому організмі. Постійна мінливість структури молочних залоз, чутливість до статевих гормонів, гормонів щитовидної залози, залежність від сексуального комфорту та стану психо-емоційного статусу жінки призводять до періодичного дискоморту та можливого виникнення фіброзно-кістозної хвороби.

Хто як не спеціаліст у цій сфері зможе краще пояснити жінці в чому саме прихована проблема і як її уникнути?

Не варто нехтувати щорічним візитом до мамолога, адже здорові груди це не лише про красу ззовні, це про турботу про своє гарне самопочуття та настрій!

Подзвоніть нам:

+380 68 985 75 68

Або напишіть нам

  

Мы завжди на зв’язку!